Lvivski Avialinii
про нас
попереднє замовлення квитків
вантажні перевезення
розклад руху
пасажирські послуги
пільги

готель Тустань
зал VIP
авіація у Львові
авіаційні новини
авіаційно-технічний сервіс

Начисление алиментов
АН-24
Авіаційні новини

Технічний збій закритий бельгійський повітряний простір.

Проблема почалася в 0945 за місцевим часом у середу вранці 27 травня 2015 Євроконтроль недавно цвірінькав буде "поступовим перезапуск системи, які починаються на 12UTC з деякими рейсів в / з Брюсселя."

Станом на 1 вечора за місцевим часом, Brussels Airlines довелося скасувати 85 рейсів, у тому числі чотири далекомагістральних рейсів в Африці ", сказав прес-секретар авіакомпанії Wencke Lemmes ATW в Брюсселі.

Вона додала, що більше 40% із запланованих рейсів на середу були скасовані; сім досі були направлені в інші аеропорти. "Це впливає на більш ніж 11000 пасажирів з Brussels Airlines. Ми сподіваємося, що, що ми можемо працювати кілька інших далеких рейсах, як у Нью-Йорк JFK, пізніше протягом дня, "сказав Lemmes.

До полудня, Завентем не довелося скасувати 109 рейсів; 25 були направлені в інші аеропорти по всій Європі, в тому числі у Франкфурті, Парижі та Маастрихтського Аахені.

Немає точних відомостей не було дано, що причиною технічного збою.Наказом Міністерства інфраструктури України №496 від 03 листопада 2011 року прийнято рішення про припинення шляхом ліквідації державного авіапідприємства «Львівські авіалінії».
Go to the new page of the site